Articles

Чим небезпечний «райський куточок»?

25.12.2012

Відпочинок в екзотичних країнах користується величезною популярністю в будь-який час року. Особливо актуальні такі подорожі в період з листопада по квітень, коли змучені дощами, снігом і холодом люди шукають порятунку в жарких краях.

подробнее >>

Гірськолижний курорт «Лужки» - екстремальний відпочинок в Підмосков'ї

25.12.2012

Гірськолижний відпочинок в останнім часом набирає оберти популярності. Він приваблює тих, хто бажає випробувати ейфорію від швидкості, злітаючи з гори, наче птах.

подробнее >>

Безкоштовні розваги для туристів

25.12.2012

Незважаючи на те, що спекотна пора незліченних відпусток добігає кінця, багато все-таки збираються відвідати у цьому році незнайомі країни і

подробнее >>

Відпустка в оксамитовий сезон

25.12.2012

Для багатьох поняття море і відпочинок нерозривно пов'язані з літом. Навіть коли шкільні канікули залишаються лише в спогадах, багато як і раніше відправляються у відпустку в червні, липні або серпні.

подробнее >>

Поради тим, хто їде в Туреччину.

25.12.2012

Якщо ви збираєтеся відправитися на турецьке узбережжя, то ознайомтеся з нашими порадами, які допоможуть вам в подорожі.

подробнее >>

Кращі курорти світу Єгипет і Таїланд

25.12.2012

Єгипет-це одна з колисок людської цивілізації. Багата культура виникала навколо родючих земель Нільської Річки в Північній Аф

подробнее >>

Аквабілдінг

23.11.2012

«Побудувати» своє тіло, зробити його струнким і красивим допоможе аквабілдінг. Вправи в воді необхідні всім, хто прагне зміцнювати своє здоров'я. Стаття містить рекомендації для бажаючих зміцнити здоров'я водними тренуваннями.

подробнее >>

Історія Української Асоціації Маркетингу.

23.11.2012

Цікава стаття про тернистий шлях українського маркетингу, а також про те, що таке тренінг для маркетологів. Яким повинен бути тренінг і якими якостями повинен володіти тренер? А також кілька слів про тренера Лилик Ірині Вікторівні та модульній програмі "Маркетинг".

подробнее >>

Як налаштуватися на робочий лад після відпустки?

23.11.2012

Відпустка закінчилася, і так не хочеться приступати до своїх посадових обов'язків. У статті розповідається про те, як легше адаптуватися до зміни життєвих ритмів. Автор дає практичні рекомендації, дотримуючись яких, працююча людина зможе уникнути відпускний депресії. Він навчиться отримувати задоволення від своєї професійної діяльності і буде прагнути на роботу після відпочинку, як на свято.

подробнее >>

Стань цікавим тренером.

23.11.2012

У статті описано шість ігор для тренерів для створення веселої атмосфери, швидкого знайомства учасників один з одним, а також згуртування команди для навчання.

подробнее >>