Про компанію "ВІП ТУР"

Дорогі друзі!

  Компанія «VipTur» пропонує широкий спектр послуг: від індивідуальної розробки турпакетів під запит клієнта до реалізації сформованих турів по найпопулярнішим, масовим напрямками відпочинку.

  Якісний сервіс, помірні ціни і система знижок для постійних клієнтів не залишать Вас байдужими ...

  
Ми готові задовольнити запити самого вимогливого туриста і реалізувати найпотаємніші Ваші мрії про відпочинок. З нами ви можете відчути екзотику Таїланду, Канарських, Сейшельських і Мальдівських островів; побродити по вулицях Афін, Парижа, Відня, Барселони, Стокгольма, Хельсінкі, Берна, Цюріха; насолодитися курортами Єгипту, Туреччини, Іспанії, Словаччини, Франції, Фінляндії, Польщі. Географія діяльності Компанії досить широка, щоб задовольнити будь-які смаки.

  
Крім того, Ви можете замовити у нас будь-які послуги, що виходять за рамки традиційних: ексклюзивні екскурсії і екзотичні сафарі; оренда вілл, яхт і автомобілів, круїзи по Середземному морю.


 

Надані послуги:

- Організація відпочинку за кордоном і на території України.
- Бронювання готелів з урахуванням усіх побажань клієнтів, як на території України, так і за кордоном.
- VIP-туризм.
- Індивідуальні тури.
- Групові тури.
- Організація проведення конференцій, семінарів, тренінгів, презентацій.
- Комплексне обслуговування корпоративних клієнтів.
- Страхування виїжджаючих за кордон.
- Оздоровчий туризм.
- Продаж туристичних пакетів за наступними напрямками.

  
Колектив нашої компанії - це успішні фахівці туристичного бізнесу з багаторічним досвідом роботи, які мають реальні уявлення про популярних зарубіжних курортах, готелях, засновані на особистих враженнях. Наші фахівці допоможуть Вам у підборі туру, проконсультують у всіх необхідних питаннях, підкажуть і нададуть повну інформацію по обраному туру. Ми здійснюємо постійну підтримку туристів протягом усього туру, постійним клієнтам надаємо знижки.

 

 

Директор компанії Бізнес-Центр "Національний" - "VipTur" нагороджений почесною нагородою «Золотий ягуар», яка була йому вручена за «зразкове ведення бізнесу, високу професійність та партнерську надійність»

 

     

 

Наші контакти:

Телефон: + 38 (044) 258-45-47 (факс)

e-mail: info@viptur.com.ua