Полезная информация

Особливості відпочинку в Таїланді і В'єтнамі

25.12.2012

Особливості відпочинку в Таїланді і В'єтнамі

Найперше питання який стоїть перед туристом - це яку країну відвідати? Вибрати країну для відпочинку дуже складний і важко витратний процес. Доводитися переглянути безліч інформації, почитати всі можливі відгуки, вивчити безмірну кількість пам'яток, як міжнародного масштабу, так і невеликих, але не менш цікавих пам'яток місцевого масштабу.

 Тури до В'єтнаму несуть переважно екскурсійний характер упереміж з пляжним відпочинком. Летячи в таку далеку країну, людина хоче не тільки поваляться на красивих пляжах В'єтнаму, але й також подивитися країну, дізнатися щось нове про культуру, релігію і людей цієї країни. У Таїланді є два великих міста - це столиця В'єтнаму Ханой і колишня столиця, всім відомий місто Сайгон, який в недавньому часі перейменували в Хошимін. Обидва міста цікаві і своєрідні, Хошимін більш великий і динамічний місто, тут зосереджена економічна і фінансова могти країни. Ханой ж є більш політичною столицею В'єтнаму, тут великі зелені площі, багато парків і адміністративних будівель. Місто значно менше Сайгона і злегка змахує на провінційне містечко.

Сьогодні складно сприймати тури в Таїланд, як екзотичний відпочинок. Любителі Азії вже давно продегустували цю країну і дали їй найбільші оцінки. Туристи вже не їдуть сюди, як за кордон, вони повертаються сюди, як додому. За позитивним настроєм, за прекрасними тропічними пляжами, за тайськими людьми, які мило посміхаються всім фаранг, так тайці називають вихідців з Європи. У Таїланді є безліч островів для пляжного та екскурсійного відпочинку, в першу чергу це найбільший острів Таїланду - Пхукет, острів великий, тут є що подивитися і де погуляти, є міжнародний аеропорт, велика кількість буддійських храмів, красиві гавані. Рядочком розташований природний заповідник з великим кількість островів, самі знамениті з них - це Пі-Пі Айленд, острів Джеймса Бонда, ця місцевість дуже красива, часто острова покриті горами і скелями, які створюють прекрасні пейзажі. Тут часто знімаються фільми, як уже можна здогадатися тут був зняті фільми про Джеймса Бонда, фільм «Пляж» з Декапріо і багато іншого.

Друге питання, яке постає перед туристом - це їхати самому (тобто дикуном) або шукати туристичну компанію і їхати через неї. Існує думка, що їхати самому значно дешевше, ніж скажімо через одну з вітчизняних компаній. Останнім часом з'явилося безліч Інтернет сервісів, які дозволяють забронювати готель, авіаквиток, екскурсії та багато іншого не виходячи з дому, що значно полегшує планування власної поїздки. Але не все так просто і однозначно на перший погляд, як здається. Купуючи готовий пакет відпочинку в Таїланд, в істотно можете з економити на перельоті, так як у великих туроператорів є свій блок місць в літаку. Також готові путівки в Таїланд включають груповий трансфер, що обходиться значно дешевше ніж індивідуальний. Що ж стосується готелів, то ті ж туроператори мають однакові ціни в порівняння з цінами, які пропонують готелі безпосередньо туристу.

<< Назад